Kurumsal

Neden ERP12 Mi?

Çünkü;

ERP12 olarak biz, her ölçekten - her sektörden işletmeler için çok büyük öneme sahip olan veri ve iş yükünü azaltan, hızlı ve çağın gereksinimlerini karşılayan yazılımlar (modüller) üretiyoruz.

Operasyonlarda veya üretimde iş yapan tüm departmanlarınız ERP12' nin pratik, hızlı ve kolay kullanılabilme özellikleri sayesinde iş gücü verimliliğiniz, çalışan ve müşteri memnuniyetiniz artacaktır.

İşletmenizdeki karmaşık süreçleri sadeleştiriyor, istek ve ihtiyaçlarınıza göre uygun maliyetli modüller üretiyoruz. Ayrıca işletmelerin tüm verilerini tek bir bakış açısı altında birleştirilebilme ve finansını ise tek bir tuşla kontrol edebilme özelliklerimiz, size merkezi bir noktadan tüm süreçlerinizi yönetmenizi bu sayede kendinize daha fazla zaman ayırabilmenizi sağlayacaktır.

Kuruluşunuzun halihazırda kullanmakta olduğu dijital araçlardan tam olarak yararlanın

Müşterileri sürece dahil eden ortak çalışma modelimizle gurur duyuyoruz. Yaklaşımımız, hikayelerini paylaşmaktan gurur duyduğumuz farklı sektörlerden müşterilerle ortak olmamızı sağladı.

Hızlı, Tam Entegreli

Hem fiziki mağazalarını hem de sanal mağazalarını yönetme imkanı sayesinde tam entegreli yazılım uygulamaları sunuyoruz.

Profesyonel Danışmanlık

Esnek bir teknoloji yalnızca iyi yönetilen stratejik yazılım danışmanlık hizmetlerinden gelmelidir.

Pratik, Hızlı ve Kolay

Ürün tedarik - stok kontrolünü ve gelen siparişleri hızlı bir şekilde karşılayıp kargo süreçlerinin hızlı takibini sağlıyoruz.

Güçlü Analiz ve Tam Yönetim

Detaylı raporlamalar ile tüm süreçlerinizi detaylandırın. Aklınız işinizde, paranız cebinizde kalsın.

Gelişen iş ihtiyaçlarınıza uyum sağlayan özel yazılım hizmetleri

Gelişen mobil teknolojiler ve her alana yayılan hızlı internet ağları sayesinde insanların yaşam standartlarında hızlı değişimler yaşanmakta. Medya, sanat ve haberleşme ağlarında yaşanan hızlı etkileşimler ister istemez pazar alışkanlıklarını ve beraberinde alışveriş kültürünü de değiştirmektedir.

" 20 yılı aşkın bir süredir perakende sektörüne

ERP çözümleri geliştiren bir firmayız "

Hızlı satış ekranları, ön muhasebe, e-fatura, e-arşiv çözümleri, saha satış, depo otomasyonu, restoran ve market uygulamaları ile giyim ve akaryakıt sektörlerini de içerisine alan geniş bir yelpazede sektörlere özel yazılım projeleri yapmaktayız.

FİRMAMIZ

Kurumsal çözümlerde

tam 20 yıl

Hızla gelişen teknolojiye ayak uydurmak ve bu gelişimi işletmelerinde en iyi şekilde kullanmak isteyen Kobilerimiz için, hızlı ve çağın gereksinimlerini karşılayan yazılımlar üretiyoruz.

01  - ERP12 kaç yıldır müşterilerine hizmet sunuyor ?

20 yılı aşkın süredir devam eden teknoloji çözümlerimiz ile 15+ sektörde sizlerin yanındayız.

02 - Aktif kullanıcı sayınız kaçtır ?

Şuan için aktif olarak yazılımlarımızı ve ERP12 çözümlerimizi kullanan kullanıcı sayımız 20.000+ dir.

03 - Çözüm ortağı ve bayi yapılanmanız nasıldır ?

Türkiye genelinde 100'ü aşkın bayi ve çözüm ortağının yanı sıra birçok ülkede de mevcut olan bayilerin yanı sıra hızlıca daha geniş bayi yapılanmasını her noktaya ulaşabilmek için sürdürmekteyiz.

Deneyimli

kadromuzla iletişime

geçerek daha fazla

bilgi alın, işletmenizi

kolayca yönetin.

HEMEN DANIŞMANI ARA !

Planınızın ayrıntılı bir analizini ve değerlendirmesini talep etmek için iletişime geçin.