Erp12 Personel Takip Sistemi

Saha ekibinizi canlı olarak cep telefonundan veya bilgisayarınızdan nerede olduklarını ve hangi müşterileri ziyaret edip işlem yaptıklarını kolay ve pratik bir şekilde takip edebilirsiniz.

Personel Takip Sisteminin

Avantajları

Firmanıza özel ziyaret periyotlarına göre müşterilerinizin harita üzerindeki renklendirmesini özelleştirebilirsiniz.

Dilerseniz varsayılan ikonlar yerine personellerinizin profil fotoğraflarını ekleyip harita üzerinde kolayca görebilirsiniz.

Yönetim Paneli

Personelinizi şirket aracı ile ruta başlama ve bitirme işlemleri arasındaki tarih ve konum süreçlerini rahatça görebilme imkanı elde etmiş olursunuz.

Personel Bazlı

Analiz

Araç bilgisini, son konum zamanını, temsilcisi olduğu müşteri sayısını, gün içerisinde yapmış olduğu müşteri ziyaret sayısını, en son ziyaret ettiği müşteriyi, en son yapmış olduğu finans işlemlerini, hızlıca takip edebilirsiniz.

Personel Aksiyonları

Personelinizin sahada yapmış olduğu rut işlemleri ve personelin adına merkezden gerçekleştirilmiş olan tüm işlemleri kronolojik olarak tarih bazlı görüntüleyebilirsiniz.

Tanımsız Müşteri Ziyaretleri

Müşteri portföyünüze katkı sağlamak için personelinizin sahada gerçekleştirmiş ve yeni müşterilerle yapmış olduğu görüşmeleri hızlıca kronolojik olarak tespit edebilirsiniz.

Müşteri Ziyaretleri

Mevcut portföyünüzdeki müşteriler ile yapılmış olan görüşmeleri kronolojik olarak görüntüleyebilirsiniz.

Temsilcisi Olduğu Müşteriler

Personelinizin temsilcisi olduğu müşterilerin firma adres ve konum bilgilerini kontrol edebilirsiniz.

MERKEZİ YÖNETİM

Yıllardır değişmeyen

4 motto !


Verimlilik Merkezli

Bir işletmenin verimliğinin artırılması için pratik, hızlı ve kolay kullanım amaçlamaktayız.

Kolay ve Hız Odaklı

İşletmenizin kullanıcıları için tasarlanmış olan kolay ara yüzleri sayesinde her zaman daha hızlı işlem yapmalarını sağlamaktayız.

Tek Ekrandan Yönetim

Yazılım çözümlerimizin esnek yapısı ve algoritması ile işletmenizin bütün alt birimlerini tek ekrandan en iyi şekilde yönetmenizi sağlıyoruz.

Maliyet ve Zaman Tasarrufu

Bütün sektörler için kalite, verimlilik ve maliyetler ön plandadır. Hassas bir terazi gibi işletmenize özen gösteren uygulamamız sayesinde maliyet ve zamandan tasarruf ederek sonuç odaklı çalışmanızı sağlıyoruz.

Deneyimli

kadromuzla iletişime

geçerek daha fazla

bilgi alın, işletmenizi

kolayca yönetin.

HEMEN DANIŞMANI ARA !

Planınızın ayrıntılı bir analizini ve değerlendirmesini talep etmek için iletişime geçin.