ERP12 Mobil Araç Saha Satış

Satış ekiplerinizin sahadaki satış süreçlerini mobil andorid ve windows c işletim sistemine sahip el terminalleriyle takip ve kontrol debilirsiniz. böylelikle birçok farklı işlemleri mobil araç saha satış uygulamasından halledebilme imkanı ile satış verimliliğinizi arttırırken müşteri taleplerini de en iyi şekilde karşılayabilirsiniz.

Mobil Araç Saha Satış Uygulaması Detaylı Özellikleri

Bir erp pazarındaysanız, göz önünde bulundurmanız gereken birkaç faktör vardır.

Cari İşlemleri

Cari işlemlerinde fiş, fatura, irsaliye, sipariş, müstahsil fişi, tahsilat ve ödeme belgelerini işleyebilir ve yeni müşteri oluşturup düzenleme yapabilirsiniz. Aynı zamanda da cari ekstreleri detaylı ve özet şeklinde, online-offline olarak görüntüleyebilirsiniz. Ziyaret ve rut işlemlerini gerçekleştirebilir, konum bilgilerini, kaydedip daha sonra navigasyondan cari konumlara gidebilirsiniz.

Stok İşlemleri

Ürünlerinizi büyük dijital kataloğa düşürdüğünüzü hayal edin. ürün fotoğrafları, alış-satış ve maliyet fiyatlarınızı, lokasyon ve depo bazlı stok envanterlerinizi görüntüleyebilir ayrıca cihazınızdan ürün fotoğrafı çekebilir ve en son işlem gördüğü belgeleri görüntüleyebilirsiniz.

Fiş İşlemleri

Bu belge türünde alış-satış fişi, alıştan ve satıştan iade gibi belgeleri oluşturabilir ve mobil cihazınızdan firmanıza özel şablonlar ile kişiselleştirilmiş belgelerinizi uzaktan bluetooth bağlantılı yazıcılarınızdan da çıkartabilirsiniz.

Fatura İşlemleri

Bu belge türünde alış-satış fişi, alıştan ve satıştan iade gibi belgeleri oluşturabilir ve mobil cihazınızdan firmanıza özel şablonlar ile kişiselleştirilmiş belgelerinizi uzaktan bluetooth bağlantılı yazıcılarınızdan da çıkartabilirsiniz. bunların yanı sıra mobil cihazınızdan e-arşiv, e-fatura gönderimini sağlayabilirsiniz.

Satış ekiplerinizi mobil cihazlarınızdan takip edin !

Müstahsil İşlemleri

Elektronik ortamda pratik bir şekilde hazırlayabileceğiniz, çıktı alabileceğiniz ve kolayca arşivleyebileceğiniz müstahsil fişi ile baskı işlemlerinden kurtulmuş olursunuz.

İrsaliye İşlemleri

Ürünlerinizi büyük dijital kataloğa düşürdüğünüzü hayal edin. ürün fotoğrafları, alış-satış ve maliyet fiyatlarınızı, lokasyon ve depo bazlı stok envanterlerinizi görüntüleyebilirsiniz.

Sipariş İşlemleri

Bu belge türünde verilen ve alınan sipariş belgeleri oluşturabilir ve mobil cihazınızdan firmanıza özel şablonlar ile kişiselleştirilmiş belgelerinizi uzaktan bluetooth bağlantılı yazıcılarınızdan da çıkartabilirsiniz. onaysız alınan ve verilen siparişlerinizin sipariş onaylama süreçlerini kolaylıkla yönetebilirsiniz.


Teklif İşlemleri

Bu belge türünde verilen ve alınan teklif belgeleri oluşturabilir ve mobil cihazınızdan firmanıza özel şablonlar ile kişiselleştirilmiş belgelerinizi uzaktan bluetooth bağlantılı yazıcılarınızdan da çıkartabilirsiniz. Onaysız alınan ve verilen teliflerinizin teklif onaylama süreçlerini kolaylıkla yönetebilirsiniz.


Araç saha satış uygulaması ile satış süreçlerinizi hızlandırın!

Sevkiyat İşlemleri

Alınan siparişlerin bir havuzda karışık olarak toplanıp daha sonra müşterilere dağıtımını kolaylıkla sağlayabilirsiniz. Tüm depo lokasyonlarınızın sayımlarını yönetebilir ve işlemlerini kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Ajanda İşlemleri

Hem özel hemde ortak müşterileriniz yada kendiniz için özel ajanda takvim uygulamasını kullanıp, ajandadaki notlarınızı diğer çalışma arkadaşlarınızla rahatça paylaşabilirsiniz.

Lokasyon Fişi İşlemleri

Kendi araç deponuzdan farklı lokasyonlara direkt olarak sevk işlemlerini hızlıca gerçekleştirebilirsiniz. Bağlı olduğunuz lokasyonunuza gelen sevkiyatlarınızın, kontrolsüz onay veya kontrol mekanizmalı işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Talep Fişi İşlemleri

Sevkiyat öncesinde diğer lokasyonlardaki ürün taleplerinizi pratik ve kolay bir şekilde oluşturabilirsiniz. Sizin lokasyonunuza olan talep işlemlerini kolay bir şekilde kabul edebilir ve yönetebilirsiniz.

Ürün Yerleştirme İşlemleri

Araçan direkt olarak depo raflarına ürün yükleme işlemlerini pratik bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Fiyat Gör İşlemleri

Ürünlerinizin barkodunu okutarak güncel bilgileri ve fiyatları hakkında anlık olarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

Etiket İşlemleri

Ürünlerinizin barkodunu okutarak bluetooth yada bilgisayarınıza bağlı yazıcılardan etiket basma işlemini pratik bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Raporlamalar

Müşterilerden yapılan tahsilatların raporlarını görüntüleyebilir ayrıca masraf işlemlerinizi de gerçekleştirebilirsiniz. Günlük işlem gören hareketler, bekleyen siparişler ve cari bekleyen raporu gibi birçok raporları analiz edebilirsiniz.

MERKEZİ YÖNETİM

Yıllardır değişmeyen

4 motto !


Verimlilik Merkezli

Bir işletmenin verimliğinin artırılması için pratik, hızlı ve kolay kullanım amaçlamaktayız.

Kolay ve Hız Odaklı

İşletmenizin kullanıcıları için tasarlanmış olan kolay ara yüzleri sayesinde her zaman daha hızlı işlem yapmalarını sağlamaktayız.

Tek Ekrandan Yönetim

Yazılım çözümlerimizin esnek yapısı ve algoritması ile işletmenizin bütün alt birimlerini tek ekrandan en iyi şekilde yönetmenizi sağlıyoruz.

Maliyet ve Zaman Tasarrufu

Bütün sektörler için kalite, verimlilik ve maliyetler ön plandadır. Hassas bir terazi gibi işletmenize özen gösteren uygulamamız sayesinde maliyet ve zamandan tasarruf ederek sonuç odaklı çalışmanızı sağlıyoruz.

Deneyimli

kadromuzla iletişime

geçerek daha fazla

bilgi alın, işletmenizi

kolayca yönetin.

HEMEN DANIŞMANI ARA !

Planınızın ayrıntılı bir analizini ve değerlendirmesini talep etmek için iletişime geçin.