E-Ticaret

Dünyamızda sürekli olarak gelişmekte olan e-ticaret pazarında yeni teknolojik ve bütünleşik çözümler üretmek, müşterilerine anahtar teslim çözümler sunabilmek büyük önem kazanmıştır.

Ticaretin farklı bir boyut kazandığı, zaman kavramının çok daha önem kazandığı günümüz şartlarında ihtiyaç duyulan her işlemi tek bir noktadan yürütebilmek çok daha önemli hale gelmiştir. Bu sebepledir ki; tümleşik çözüm sunan programlar tercih sebebi olmaktadır.

ERP12; WECART ile kurduğu iş ortaklığı ile birlikte arzu edilen her çözümü tek bir noktadan sunmaya hazır hale gelmiştir. Stok ve Finans takibinin yanı sıra eşzamanlı olarak internet üzerinden alınacak olan siparişlerinizi de rahatlıkla takip edebilecek ve alınan siparişlere bağlı olarak izlenmesi gereken işlem adımlarınızı da rahatlıkla yapabileceksiniz.

Bütün bu Tümleşik yapıyı Online Sistemler aracılığı ile Müşteri ve Tedarikçi Firmalarınıza ulaştırabileceksiniz. Teknolojinin bizlere sunmuş olduğu bütün yenilikleri kullanarak zamandan tasarruf edecek, iş yükünüzü azaltacak ve firmanız için daha sağlıklı iş planlamaları yapabileceksiniz.